ورود

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

مشاوره و تجهیز بیمارستان

خدمات زیر در طول دوره ساخت و تجهیز مراکز درمانی به کارفرما ارائه می گردد.

  • بررسی وضعیت موجود (‌ بخش های مختلف با نقشه نهایی تطبیق داده می شود)
  • تهیه و تدوین برنامه زمانبندی پروژه. برنامه زمانبندی پروژه از ابتدا تا تحویل به صورت چارت ارائه می گردد و کارفرما قادر خواهد بود به مبنای این نمودار زمانی به پیشرفت این پروژه نظارت نماید.
  • تهیه لیست room by room

به کلیه اتاق های موجود در فضای بیمارستان یک کد اختصاص داده می شود که بر اساس این کلیه محل قرار گیری اتاق ها به روز قابل شناسایی است. همچنین علاوه بر این تجهیزات مورد نیاز اتاق به تفکیک در جدولی ارائه خواهد شد. که این لیست پس از مذاکره با کارفرما و اعمال نظرات کارفرما در قالب لیست room by room نهایی شود و در نهایت کلیه تجهیزات با تعداد اقلام مشخص شده ارائه می گردد.

 

  • تهیه چیدمان تجهیزات

( نقشه های جانمایی به صورت دو بعدی و سه بعدی بنا بر توافق)

  • طراحی جداول مقایسه ای تجهیزات

جداول مقایسه ای برای کلیه تجهیزات مورد نیاز بایت انتخاب و خرید نهایی بر اساس مشخصات کامل فنی و حداقل چهار دستگاه مختلف از کمپانی های مختلف تهیه می شود و پس از اعمال نظر کارفرما از این کمپانی ها و مدل های مختلف دستگاه مورد نظر انتخاب می شود.

  • مذاکره با شرکت های تجهیزات پزشکی:

پس از مذاکره اولیه با شرکت ها جهت ارائه قیمت و مشخصات فنی دستگاه ها ، یک مناقصه ما بین چند شرکت مختلف برگزار می گردد و به تبعات آن جلساتی با حضور نماینده کارفرما جهت ارائه توضیحات تکمیلی ، قیمت ، تحخفیف و شرایط پرداخت نهایی برگزار می گردد. که صورت جلسات به  صورت کامل به کارفرما ارائه می گردد.

  • تهیه قرارداده های مورد نیاز با شرکت های تجهیزات پزشکی:

پس از توافقات نهایی با شرکت های تجهیزات پزشکی قرارداد خرید توسط شرکت مرداس تجهیز افق تنظیم می گردد و شایان ذکر است این قرارداد متعاقبا ما بین خریدار ( مرکز درمانی) و شرکت فروشنده تجهیزات منعقد می گردد و پیگیری کلیه امور اجرایی از شرکت فروشنده بر عهده شرکت مرداس تجهیز افق می باشد.

  • نظارت بر فرآیند های خرید ارسال و نصب و راه اندازی

شرکت مرداس تجهیز افق پس از عقد قرارداد پیگیری زمان تحویل و نحوه تحویل اقلام خریداری شده و تایید کیفی و کمی تجهیزات تحویل داده شده را بر عهده دارد و همچنین موظف است به نحوه نصب تجهیزات جهت حصول اطمینان نهایی از کارکرد دستگاه نظارت نماید.

  • ارائه شناسنامه تجهیزات

شناسنامه تجهیزات پزشکی و مشحصات عمومی و فنی دستگاه تنظیم می شود که این مشخصات در قالب یک نرم افزار ارائه می شود و اطلاعات جدید و اقدامات تعمیراتی و سرویس ها قابل به روز رسانی است.

شرح مختصر

شرکت مرداس تجهیز افق با هدف بهبود کیفیت تجهیزات پزشکی جهت حفظ و ارتقا ی سطح اثر بخشی درمان و سلامت مردم کشور ایران در سال 1394 فعالیت خود را آغاز نموده است و موفق به اخذ مجوزهای فنی و مهندسی سازمان صنعت و معدن و تجارت در سال 1395 و مجوز کنترل کیفی وفروش تجهیزات پزشکی از سوی اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات پزشکی شده است.

تماس با ما

البرز، کرج،کمال شهر،بلوار شهید بهشتی،نبش خیابان

فجر 15، برج توحید،طبقه سوم، واحد 8

شماره تماس : 09903020074-09903020084

  پست الکترونیکی :  info@merdaslab.com

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت مرداس تجهیز افق می باشد

Search