ورود

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

وارمر خون

گرم کردن خون و داروهای تزریقی به طور وسیعی در کارهای کلینیکی مورداستفاده قرار می گیرد. عمده ترین کاربرد این دستگاه در جراحیها است و اصولا زمانی که بیمار مسن یا نوزاد باشد، می بایست در تزریقها حتما از این دستگاه استفاده شود .
 در سیستم وارمر خون با تنظیمات دمای روی دستگاه می توان خون و یا هر محلول سیال درون آن را به دمای مورد نظر رساند بدین منظور در کنترل کیفی این دستگاه بررسی صحت میزان دمای تنظیمی از الزامات می باشد .

همچنین با توجه به الکتریکی بودن این دستگاه بررسی خطرات الکتریکی همواره ضروری می باشد، قطعات الکتریکی با افزایش عمر و استفاده، جریانهای نشتی الکتریکی از خود بروز می دهند که می تواند برای کاربران و خود تجهیز خطراتی به دنبال داشته باشد. همچنین کابل اصلی،دو شاخه و واحد های کنترل روی دستگاه اغلب توسط کاربران مورد استفاده ناصحیح قرار می گیرد که باعث ایجاد معایبی می گردد و بایستی این معایب در بازرسی های دوره ای کشف و جهت رفع آن اقدام شود.

 

کنترل کیفی دستگاه وارمر خون بر اساس اطلاعیه اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات پزشکی ایران مطابق با استاندارد بین المللی با شماره   IEC 60601-1:2012و بر اساس روش اجرایی توصیه ای بین المللی با شماره IPM 1477-20091215-01صورت گرفته شود.

شرح مختصر

شرکت مرداس تجهیز افق با هدف بهبود کیفیت تجهیزات پزشکی جهت حفظ و ارتقا ی سطح اثر بخشی درمان و سلامت مردم کشور ایران در سال 1394 فعالیت خود را آغاز نموده است و موفق به اخذ مجوزهای فنی و مهندسی سازمان صنعت و معدن و تجارت در سال 1395 و مجوز کنترل کیفی وفروش تجهیزات پزشکی از سوی اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات پزشکی شده است.

تماس با ما

البرز، کرج،کمال شهر،بلوار شهید بهشتی،نبش خیابان

فجر 15، برج توحید،طبقه سوم، واحد 8

شماره تماس : 09903020074-09903020084

  پست الکترونیکی :  info@merdaslab.com

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت مرداس تجهیز افق می باشد

Search