ورود

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز با تولید اکسیژن خالص نیاز حیاتی بیماران را تامین می نماید و با توجه به تماس مستقیم این گاز با بیماران از حساسیت زیادی بر خوردار می باشد .بدین منظور کنترل کیفی این دستگاه و بررسی پارامتر های خروجی گاز آن مطابق جدول زیر، از الزامات می باشد.

Image

همچنین با توجه به الکتریکی بودن این دستگاه بررسی خطرات الکتریکی همواره ضروری می باشد، قطعات الکتریکی با افزایش عمر و استفاده، جریانهای نشتی الکتریکی از خود بروز می دهند که می تواند برای کاربران و خود تجهیز خطراتی به دنبال داشته باشد. بنابراین بررسی ایمنی الکتریکی این دستگاه امری اجتناب ناپذیر است که بایستی در کنترل کیفی دستگاه حتما اقدام شود

شرکت مرداس تجهیز افق به عنوان اولین و تنهاترین شرکت دارای مجوز کنترل کیفی دستگاه اکسیژن ساز از سوی اداره کل تجهیزات پزشکی ایران اقدام به این امر می نماید.

کنترل کیفی دستگاه اکسیژن ساز بر اساس اطلاعیه اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات پزشکی ایران مطابق با استاندارد بین المللی با شماره   IEC 60601-1:2012و ISO 7396-1:2016 و بر اساس روش اجرایی توصیه ای بین المللی با شماره IPM 1477-20091215-01 توسط کارشناسان فنی شرکت مرداس تجهیز افق صورت می گیرد.

Image

شرح مختصر

شرکت مرداس تجهیز افق با هدف بهبود کیفیت تجهیزات پزشکی جهت حفظ و ارتقا ی سطح اثر بخشی درمان و سلامت مردم کشور ایران در سال 1394 فعالیت خود را آغاز نموده است و موفق به اخذ مجوزهای فنی و مهندسی سازمان صنعت و معدن و تجارت در سال 1395 و مجوز کنترل کیفی وفروش تجهیزات پزشکی از سوی اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات پزشکی شده است.

تماس با ما

البرز، کرج،کمال شهر،بلوار شهید بهشتی،نبش خیابان

فجر 15، برج توحید،طبقه سوم، واحد 8

شماره تماس : 09903020074-09903020084

  پست الکترونیکی :  info@merdaslab.com

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت مرداس تجهیز افق می باشد

Search