ورود

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

ساکشن جراحی

بازرسی های دوره ای ساکشن الکتریکی به دلیل پتانسیل خطر الکتریکی همواره ضروری می باشد، قطعات الکتریکی با افزایش عمر و استفاده، جریانهای نشتی الکتریکی از خود بروز می دهند که می تواند برای کاربران و خود تجهیز خطراتی به دنبال داشته باشد. همچنین کابل اصلی، دو شاخه و رگلاتور روی دستگاه اغلب توسط پرسنل و یا بیماران مورد استفاده ناصحیح قرار می گیرد که باعث ایجاد معایبی می گردد و بایستی این معایب در بازرسی های دوره ای کشف و جهت رفع آن اقدام شود.

این دستگاه با ایجاد خلاء، باعث ایجاد فشار منفی شده و هوا و مایعات را به دورن می‌کشد. بسته به میزان خلا و جریان مکش انواع مختلفی ساکشن طراحی شده است. یکی از الزامات بازرسی های دوره ای بررسی صحت همین میزان خلا و  جریان مکش می باشد .

همچنین با توجه به کاربری این دستگاه و تماس مستقیم با ترشحات زایده از بیمار، می تواند از آلودگی شدیدی برخوردار باشد که جهت جلوگیری از انتقال این آلودگی بایستی تدابیری در طراحی آن از جمله محافظ سریز و فیلتر دیده شده باشد و در کنترل کیفی این دستگاه بررسی وجود این قطعات از الزامات است.


کنترل کیفی ساکشن الکتریکی بر اساس اطلاعیه اداره کل ارزیابی و نظارت تجهیزات پزشکی ایران مطابق با استاندارد بین المللی با شماره ,IEC 60601-1:2012 ISO 10079-1:2015 و IPM 459-20081015-01  توسط کارشناسان فنی شرکت مرداس تجهیز افق صورت می گیرد

شرح مختصر

شرکت مرداس تجهیز افق با هدف بهبود کیفیت تجهیزات پزشکی جهت حفظ و ارتقا ی سطح اثر بخشی درمان و سلامت مردم کشور ایران در سال 1394 فعالیت خود را آغاز نموده است و موفق به اخذ مجوزهای فنی و مهندسی سازمان صنعت و معدن و تجارت در سال 1395 و مجوز کنترل کیفی وفروش تجهیزات پزشکی از سوی اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات پزشکی شده است.

تماس با ما

البرز، کرج،کمال شهر،بلوار شهید بهشتی،نبش خیابان

فجر 15، برج توحید،طبقه سوم، واحد 8

شماره تماس : 09903020074-09903020084

  پست الکترونیکی :  info@merdaslab.com

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت مرداس تجهیز افق می باشد

Search